Zpět na výpis

Impozantní kamenný statek na severu Toskánska, Bagnone

4 1
ID: IT0407

Jedinečný statek po kompletní rekonstrukci poskytuje majiteli dostatek soukromí a zároveň skvělou dostupnost veškerých služeb. Jako bonus dechberoucí výhled…

Čtěte více

18 786 550 Kč

730 000 €

630 929 £

811 970 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Impozantní kamenný statek poskytující 320 čtverečních metrů obytného prostoru se nachází na pozemku o velikosti 22 000 m² včetně olivového háje a vinice a s krásným bazénem u Bagnone v kraji Lunigiana na severu Toskánska. K domu patří ještě samostatný domek pro hosty o ploše 80 m². Statek leží v krásné přírodě, takřka vzdálený veškeré civilizace a s dechberoucím výhledem na celé údolí a Apuánské Alpy, přesto leží jen 5 minut jízdy od centra města s dobrou občanskou vybaveností. Poskytuje komfortní ubytování, sestávající ze dvou samostatných apartmánů. V prvním z nich je kuchyň, obývací pokoj, koupelna a terasa; ve druhé je také kuchyň, dále obývací pokoj, jídelna, dvě ložnice, dvě koupelny, obývací pokoj, prádelna a 2 velké terasy. Dům pro hosty se skládá z kuchyně, obývacího pokoje, ložnice a koupelny. Lunigiana je poměrně málo známý, ale o to krásnější region na úplném severu Toskánska charakterizovaný vysokými horami i nižšími kopečky, krásnou zelenou přírodou a také starobylými hrady a městečky. Je to skvělé místo pro výběr venkovských domů i proto, že ceny jsou zde nižší než v dalších částech Toskánska. Silniční vzdálenost z ČR je pouhých 9 hodin jízdy z Prahy a letiště v Pise je 60-90 minut jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247