Zpět na výpis

Impozantní kamenný statek na severu Toskánska, Bagnone

4 1
ID: IT0407

Jedinečný statek po kompletní rekonstrukci poskytuje majiteli dostatek soukromí a zároveň skvělou dostupnost veškerých služeb. Jako bonus dechberoucí výhled…

Čtěte více

18 866 850 Kč

730 000 €

632 712 £

880 353 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Impozantní kamenný statek poskytující 320 čtverečních metrů obytného prostoru se nachází na pozemku o velikosti 22 000 m² včetně olivového háje a vinice a s krásným bazénem u Bagnone v kraji Lunigiana na severu Toskánska. K domu patří ještě samostatný domek pro hosty o ploše 80 m². Statek leží v krásné přírodě, takřka vzdálený veškeré civilizace a s dechberoucím výhledem na celé údolí a Apuánské Alpy, přesto leží jen 5 minut jízdy od centra města s dobrou občanskou vybaveností. Poskytuje komfortní ubytování, sestávající ze dvou samostatných apartmánů. V prvním z nich je kuchyň, obývací pokoj, koupelna a terasa; ve druhé je také kuchyň, dále obývací pokoj, jídelna, dvě ložnice, dvě koupelny, obývací pokoj, prádelna a 2 velké terasy. Dům pro hosty se skládá z kuchyně, obývacího pokoje, ložnice a koupelny. Lunigiana je poměrně málo známý, ale o to krásnější region na úplném severu Toskánska charakterizovaný vysokými horami i nižšími kopečky, krásnou zelenou přírodou a také starobylými hrady a městečky. Je to skvělé místo pro výběr venkovských domů i proto, že ceny jsou zde nižší než v dalších částech Toskánska. Silniční vzdálenost z ČR je pouhých 9 hodin jízdy z Prahy a letiště v Pise je 60-90 minut jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247