Zpět na výpis

Impozantní kamenná vila s bazénem mezi Pisou a Florencií

5
ID: IT0727

Krásná zrenovovaná vila s bazénem na prodej u městečka Lamporecchio v Toskánsku se nachází uprostřed půvabné toskánské krajiny mezi Florencií a Pisou.

Čtěte více

19 342 000 Kč

760 000 €

654 729 £

920 303 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Na půl cesty mezi Florencií a Pisou, blízko městečka Lamporecchio se nachází tato krásně zrekonstruovaná kamenná vila s bazénem. Nemovitost má celkovou výměru asi 360m2 a najdete zde 5 ložnic a 4 koupelny/WC. Vila je obklopena krásnou zahradou o výměře asi 12 000m2 v níž je krásně zasazen velký bazén. Vila byla úspěšně zrenovována se zachováním původních detailů jako jsou dřevěné stropní trámy nebo klenby. Interiér je vkusně vybaven v nenápadných barvách s podlahou z dlaždic a dřeva.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247