Zpět na výpis

Impozantní kamenná vila s bazénem mezi Pisou a Florencií

5
ID: IT0727

Krásná zrenovovaná vila s bazénem na prodej u městečka Lamporecchio v Toskánsku se nachází uprostřed půvabné toskánské krajiny mezi Florencií a Pisou.

Čtěte více

20 311 000 Kč

760 000 €

693 990 £

899 314 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Na půl cesty mezi Florencií a Pisou, blízko městečka Lamporecchio se nachází tato krásně zrekonstruovaná kamenná vila s bazénem. Nemovitost má celkovou výměru asi 360m2 a najdete zde 5 ložnic a 4 koupelny/WC. Vila je obklopena krásnou zahradou o výměře asi 12 000m2 v níž je krásně zasazen velký bazén. Vila byla úspěšně zrenovována se zachováním původních detailů jako jsou dřevěné stropní trámy nebo klenby. Interiér je vkusně vybaven v nenápadných barvách s podlahou z dlaždic a dřeva.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247