Zpět na výpis

Impozantní dobová vila s výhledem na pobřeží Ligurie

4 ano 4 000m
ID: IT0497

Působivá dobová vila s nádherným výhledem na moře, na pobřeží Ligurie a na záliv La Spezia. Vila je citlivě renovovaná, prostorná a luxusně zařízená…

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Tato výborně udržovaná dobová vila se zahradou a nádherným působivým panoramatickým výhledem na záliv La Spezia, na Apuánské Alpy a na pobřeží Ligurie se impozantně vypíná mezi malebnými kopci jen několik minut jízdy od centra města La Spezia, kde najdete množství obchodů, velmi dobrých restaurací a řemeslných dílen, divadlo a místní zázemí včetně železnice a přístupu na dálnici. Pobřeží s čistým modrým mořem je vzdálené 15 minut jízdy a malebné rybářské vesničky jsou v dojezdnosti 20 minut. Tato nemovitost datující svůj vznik k raným letům 20. století podstoupila plnou renovaci provedenou s velkou pozorností k zachování jejího původního charakteru. Vybraně zrestaurované dobové prvky jsou svědky časů, kdy byla zjevná péče o detail. V současné době je tato vila rozvržená jako rodinný dům a nabízí pohodlné ubytování uspořádané na 4 podlažích. V přízemí se nachází rozlehlý otevřený obývací prostor s jídelnou, kde se můžete těšit nádherným výhledem na malebnou rivieru. Dále v tomto podlaží naleznete moderní koupelnu a kuchyni, kamenný krb a pec na přípravu pizzy. Toto podlaží nabízí také východ na zadní terasu, která je velmi vhodná pro venkovní posezení s občerstvením. Mramorové schodiště směřuje do 1. poschodí, kde se nachází část domu vyhrazená především pro odpočinek. Tato část sestává z úžasné ložnice, která je zároveň soukromým obývacím pokojem s krbem a balkónem, a může sloužit i jako pracovna. K tomuto prostoru náleží koupelna s mramorovým vybavením, se sprchou a s jacuzzi. Na tomto podlaží se nalézají ještě další dvě ložnice a koupelna. Ve druhém, nejvyšším podlaží se nachází rozlehlá podkrovní vestavba, s ložnicí, koupelnou a dalšími místnostmi, které jsou nyní užívány jako ateliér a pracovna. Tento prostor by mohl být ideálním uměleckým ateliérem, nebo kanceláří pro ty, kdo pracují z domova. V suterénu se nachází místnost k posezení s kuchyňským koutem, koupelna se sprchou, dále malá komora a dva větší sklepy. Pro pěší vede cesta k domu přední zahradou. Zahrada náležející k domu má celkovou rozlohu 500m². Přímo před domem se nachází také parkovací místo. Tato vila jistě nadchne svým půvabem ty, kdo hledají atraktivní luxusní prázdninový domov nedaleko moře. Mezinárodní letiště v Pise je vzdálené přibližně 90km a je snadno dostupné jízdou autem v časovém rozmezí do jedné hodiny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247