Zpět na výpis

Idylický penzion u Riparbelly na Etruském pobřeží

7 1
ID: IT0942

Zavedený apartmánový dům s bazénem uprostřed krásné toskánské krajiny...

Čtěte více

13 613 600 Kč

560 000 €

465 741 £

635 348 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Impozantní idylický toskánský statek zařízený jako apartmánový dům pro turistické pronájmy s bazénem a zahradou. Možnost přikoupit sousední statek, kde se nachází rezidence majitele. Klidné umístění nedaleko toskánské vesničky Riparbella a 20 minut od pláže.

: POLOHA: Riparbella je typická toskánská vesnička obklopená malebnými kopci s vinicemi a olivovými háji. Najdete zde několik restaurací a obchůdků. Nejbližší pláže se nacházejí v Marina di Cecina asi 20min autem. V okolí je možné navštívit další historická toskánská městečka jako je Casale Marittimo, Castiglioncello, Guardistallo nebo Castagnetto Carducci. Letiště v Pise je jednoduše dosažitelné za asi 50min jízdy. Milovníci kultury také ocení blízkost slavných historických měst jako je Siena, Florencie nebo Volterra.

POPIS NEMOVITOSTI

:Tento statek o celkové výměře asi 296 m2 je rozdělený na pět apartmánů a jednu ložnici. Nemovitost je obklopená velkou společnou zahradou o rozloze 3 500 m2, na které je také umístěn 14x7m bazén a malé parkoviště. Statek se skládá v přízemí ze 3 dvoupokojových bytů a ložnice s koupelnou, zatímco v první patro tvoří třípokojový a dvoupokojový byt. Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním soukromým venkovním prostorem a společným prostorem u bazénu, kde jsou umístěny 3 barbecue. Statek byl v roce 2008 plně zrekonstruován s velkým citem pro detail a dobové prvky a byly tak zachovány tradiční vlastnosti jako stropy s trámy a cihlami, toskánské terakotové podlahy, nábytek a zařízení z masivního dřeva a další. V ceně je zahrnuto i veškeré vybavení a nábytek. Ubytovací struktura je velmi oblíbená u italské i zahraniční klientely. Lze ji tedy jednoduše převzít. S nemovitostí sousedí podobný statek také s bazénem, který je ve stejném vlastnictví a slouží jako bydliště majitele - je také na prodej za cenu 520.000 EUR.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247