Zpět na výpis

Idylické dvojdomky a mezonetové byty ve Filzmoos

3-4
ID: AT0044

Hledáte-li nádherné výhledy, špičkové sjezdovky, slunce, klid a romantiku rakouské přírody, je pro Vás projekt ve Filzmoos ideálním řešením...

Čtěte více

10 529 730 Kč - 12 689 730 Kč
389 990 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto exkluzivní dvojdomky a mezonetové byty jsou posazeny v idylické a klidné poloze ve Filzmoos, nedaleko běžeckých tratí a 5 minut od sjezdovky. Filzmoos je nejen centrem zimních sportů a jedním ze středisek špičkové lyžařské oblasti Amadè, jež zahrnuje ještě Altenmarkt/Flachau/Zauchensee, Schladming/Planai a Obertauern, ale zároveň i malebným alpským městečkem, které Vám nabídne potřebnou infrastrukturu a dechberoucí horská panoramata během vycházek po okolí. Výhodou Filzmoos je také návaznost na dálnici A1 do Salzburku či na letiště a přes Ramsau/Dachstein do lyžařského střediska Schladming/ Planai. Domy jsou postaveny v alpském stylu, nadstandardní provedení stavby a veškeré vybavení dokonale zapadá do místního vesnického charakteru a ohled je brán na každý detail. Domy mají kamennou fasádu v kombinaci se dřevem a sklem a jsou vybaveny trojitými plastohliníkovými okny, kameninovými či dřevěnými podlahami, dveřmi a rámy z dubového dřeva a částečně viditelnými krovy a podlahovým topením. Polovina dvojdomku (dle varianty 454 990 EUR nebo 469 990 EUR) se rozkládá na ploše 152 m² včetně suterénu, kde se nalézá technická místnost/lyžárna a wellness zóna se saunou a sprchou. V přízemí se nachází obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, ložnice, koupelna a šatna. Odpočinek je možný na terase, na kterou se vchází z přízemí, a na zahradě. V patře jsou k dispozici tři ložnice s vlastní koupelnou se sprchou a toaletou a balkón. Samozřejmostí je parkovací místo pro dvě vozidla. Mezonetové byty se nabízejí o ploše 115m² (389 990 EUR) nebo 117m² (399 990 EUR), oba typy mají k dispozici dvě parkovací místa, zahrádku a na každém patře terasu. V dolním poschodí jsou situovány dvě ložnice, koupelna s toaletou, lyžárna a wellness zóna se saunou. V horním patře naleznete ložnici s vlastní koupelnou, obývací pokoj s jídelnou a kuchyní. O turistický pronájem se postará profesionální agentura.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247