Zpět na výpis

Hotel ve Fuengirole jen 150 m od pláže

68
ID: SP0468

Zavedený hotel v centralní pozici ve Fuengirole na Costa del Sol…

Čtěte více

151 600 500 Kč

5 900 000 €

5 144 755 £

6 706 503 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Tento hotel se nachází ve městě Fuengirola, které leží v Andalusii na Costa del Sol, kam zavítá ročně až 20 milionů turistů. Hotel stojí v jedné z nejrušnějších části města, kde je také plno obchodů, restaurací, barů atd. Hotel má zavedenou klientelu a velmi dobré hodnocení na různých portálech s ubytováním. Hotel se prodává zařízený a vybavený, včetně marketingového systému, webových stránek a rezervačního systému. Celková kapacita hotelu je 150 lůžek v 68 pokojích rozmístěných na 4 patrech. Jsou zde 2 jednolůžkové pokoje, 49 dvoulůžkových pokojů, 12 třílůžkových pokojů, 2 čtyřlůžkové, 1 pětilůžkový pokoj a 2 apartmány. Všechny pokoje mají balkon, TV, telefon a Wi-Fi, termostat, detektory kouře. Koupelny jsou nově vymalované a jsou vybaveny masážní sprchou. V přízemí hotelu je vstupní hala s recepcí, TV místnost, jídelna s přístupem na nádvoří a terasu, kancelářské prostory. Dále je zde bar jak se vstupem z haly hotelu, tak se vstupem přímo z ulice. V suterénu je hlídané parkoviště pro minimálně 20 vozidel a skladovací prostory. V celém objektu je klimatizace. K vybavení také patří studna, čerpadlo, systém na čištění vod, velká nádrž na vodu a na olej, kotelna, technická místnost pro solární panely, podlahy z mramoru, 2 výtahy, prádelna. Možnost rozšíření hotelu o dalších 50 pokojů a 30 parkovacích míst.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247