Zpět na výpis

Hotel v Burgau na prodej

43 1 ano
ID: PT0130

Čtěte více

64 140 000 Kč

2 400 000 €

2 191 547 £

2 839 938 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zlevněno z 4,750.000 EUR! Ekologický hotel, který se nachází v rybářské vesnici Burgau, postavený bez použití jakýchkoli toxických látek, z ekologického laku a přírodního kámene, tak aby se díky všem materiálům vytvořilo zdravé a příjemné prostředí. Skládá se z 5 podlaží, recepce, bar, snídaňové místnosti, kuchyně, prádelny, které jsou umístěny v přízemí. Na zbývajících podlažích se nachází 43 pokojů. Některé mají výhled na pláž a na moře nebo na bazén, zahradu a parkoviště. Všechny pokoje mají klimatizaci, telefon, mini-bar, TV se satelitním příjmem K dispozici je soukromé parkoviště a zahrada a vyhřívaný bazén se soláriem Urgentní prodej!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247