Zpět na výpis

Hotel přímo u sjezdovky nedaleko Kitzbühelu

34
ID: AT0126

Čtyřhvězdičkový hotel ležící přímo v srdci Kitzbühelských Alp v těsné blízkosti lyžařského vleku v oblasti v nadmořské výšce cca. 1200 m.n.m., kde jsou garantovány příznivé sněhové podmínky...

Čtěte více

100 448 500 Kč

3 950 000 €

3 397 318 £

4 827 398 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento čtyřhvězdičkový hotel leží přímo v srdci Kitzbühelských Alp v těsné blízkosti lyžařského vleku v oblasti v nadmořské výšce cca. 1200 m.n.m., kde jsou garantovány příznivé sněhové podmínky. Jeho poloha je výborná. Je odsud jedno z nejlepších spojení s celou lyžařskou oblastí Kitzbühel včetně světoznámé sjezdovky Hahnekamm. Začátek první běžkařské trasy je odsud vzdálen pouhé dvě minuty jízdy. Slavný Kitzbühel je 10 minut autem. V Mitersillu vzdáleném 15 minut jízdy autem je veškerá občanská vybavenost a vyhlášené golfové hřiště. Na ledovec do Kaprunu a k jezeru do Zell am See se dostanete za půl hodiny. Celková rozloha hotelu činí 3 800 m2. V současné době disponuje 34 pokoji rozestavěnými na třech podlažích, z nichž 31 bylo renovováno v roce 2005. 3 pokoje zůstaly v původním stavu a nebyly renovovány. Celkový stav hotelu je velmi dobrý. Standartní obsazenost činí 70 lůžek, maximální 100 lůžek. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Součástí je i velký a malý apartmán určený pro personál. Vybavení pokojů je prvotřídní: všechny jsou zvukotěsné a obsahují vanu nebo sprchový kout, satelitní kabelováTV, telefon, trezor, vysoušeč vlasů. Většina z nich je opatřena balkonem s krásným výhledem. Veřejné hotelové prostory jsou rozděleny do tří částí: 1/ Restaurační část – jedná se o restauraci pro zhruba 60 hostů, Jägerstube - lovecký salonek pro 30 hostů, Holzerstube - dřevem vykládaný salonek pro 40 hostů a Zirbenstüberl – salonek pro 18 hostů, který je nekuřácký. Dále sem patří hotelový bar - jde o kuřácký prostor, který pojme 40 osob. 2/ Welness/ Sauna – velice krásné a propracované welness centrum se saunou, nové od roku 2005. Obsahuje finskou saunu, parní saunu, dobrodružné sprchy, studenou jeskyni, klidnou místnost s vyhřívanými lehátky, fitness centrum, solárium. Jsou zde nabízeny masérské služby a kosmetika. 3/ Sportovní a volnočasová část – rekreační místnost vybavená kulečníkem Pool Biliard, zábavní automaty, stolní fotbal. Dětské hřiště.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247