Zpět na výpis

Hotel přímo u pláže ve Fuengirole

25 ano 50m
ID: SP0457

Hezký, zavedený hotel s 25 pokoji kousek od pláže na Costa del Sol…

Čtěte více

64 800 000 Kč

2 500 000 €

2 212 208 £

2 910 790 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Hotel se nachází ve městě Fuengirola na Costa del Sol. Město Fuengirola je stále populárnější letovisko, skvěle vybavené pro rodiny s dětmi, s velkým aquaparkem a zoologickou zahradou, množstvím obchodů, restaurací a kaváren. Hotel se nachází jen kousek od pláží a od 8 km dlouhé, palmami lemované promenády Paseo Maritimo. Hotel se prodává zařízený a včetně veškerého vybavení. Kapacita hotelu je 25 pokojů, každý s vlastním sociálním zařízením, z toho je 14 pokojů s manželskou postelí, 8 pokojů se 2 samostatnými postelemi a 3 pokoje se 3 samostatnými lůžky. Všechny pokoje jsou vybaveny televizory, telefonní linkou, wi-fi a klimatizací. V hotelu je recepce, kavárna, bar a podzemní garáž pro 25 vozidel, kancelář, skladovací prostory, prádelna.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247