Zpět na výpis

Horský hotel v alpském stylu, Sölden

40
ID: AT0125

Příležitost ke koupi unikátního hotelu, který kombinuje moderní styl s tyrolským designem. Hotel se majestátně vyjímá ve výšce cca. 2000 m.n.m uprostřed panenské přírody v lyžařském středisku Sölden.Hotel je zavedený a má stálou spokojenou klientelu…

Čtěte více

132 704 000 Kč

5 200 000 €

4 380 682 £

5 759 222 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Příležitost ke koupi unikátního hotelu, který kombinuje moderní styl s tyrolským designem. Hotel se majestátně vyjímá ve výšce cca. 2000 m.n.m uprostřed panenské přírody v lyžařském středisku Sölden.Hotel je zavedený a má stálou spokojenou klientelu. Hotel je strategicky umístěn přímo na sjezdovce a sáňkařské dráze. V zimě je k dispozici lyžařský vlek, který vás bez čekání zaveze do lyžařského areálu. Do poloviny března se zde také pořádají pochody na sněžnicích a sáňkařská odpoledne. Pořádají se zde večery s živou hudbou, k dispozici je i fitness, welness, kinosál, kulečníkový salonek, kiosek, místnost s hrami a pingpongové stoly. Horkou koupel pod širým nebem nabízejí dřevěné vany. Během zimní sezóny se do hotelu dostanete pouze automobilem s pohonem na všechna 4 kola nebo se sněhovými řetězy. Pro hosty, kteří takový automobil nemají, je k dispozici hotelový transfer nebo taxi. Vzhledem k tomu, že dostat se do hotelu večer je obtížnější, hoteloví hosté obvykle večeří v hotelu. Plocha pozemku činí 5 000 m2, užitná plocha 3 108 m2. Obytnou část tvoří 40 pokojů s cca 146 lůžky, malý welness areál s pohádkovým výhledem, 5 samostatných chat typu „ALM“, restaurace, jídelna, posilovna a byt pro vlastníka. Všechny pokoje jsou vybaveny masivním nábytkem a doplněny o design v zámeckém stylu. Hotel je opatřen vlastním zdrojem pro celou budovu, kanálem a solárním systémem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247