Zpět na výpis

Horský hotel přímo na sjezdovce, Werfen

16
ID: AT0053

Útulný horský hotel s rodinnou atmosférou ve městečku Werfen je obklopen kulisami dechberoucích horských vrcholů a na sjezdovku je to doslova pár kroků...

Čtěte více

24 505 250 Kč

950 000 €

870 400 £

1 052 224 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Útulný horský hotel je situován přímo na sjezdovce v kulisách nádherných horských panoramat v 1500 m.n.m. a představuje tak dokonalou horskou idylu. Špičková lyžařská střediska jako Zell am See/Kaprun, Saalbach/Hinterglemm/Leogang/Fieberbrunn, Obertauern nebo Ski Amadé jsou dobře dostupná, stejně jako okolní města či Salzburk po dálnici A10. Přilehlé městečko Werfen nabízí veškerou potřebnou infrastrukturu. Hotel v typickém alpském stylu byl vybudován ve více fázích: původní základy pocházejí z roku 1900 a v roce 1990 došlo ke kompletní přestavbě. Hotel, který se rozkládá na 2200 m2 a 4 poschodích, má k dispozici 16 dvou-/třílůžkových pokojů pro hosty s koupelnou (kapacita až 35 lůžek) plus privátní pokoje pro personál. Součástí hotelu je též prostorná restaurace/kavárna (cca 180 míst) s venkovní terasou (cca 100 míst) a potřebné gastronomické zázemí (sklady, technické a chladící prostory, suterén přizpůsobený dodávkám zboží). Okolní pozemek má plochu 2 726 m². Tento rodinný hotel je díky své pozici, pečlivé správě a rodinnému vedení skvělou investicí s vysokým potenciálem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247