Zpět na výpis

Horský dům bez povinného pronájmu, Westendorf

4
ID: AT0234

Kompletně zrekonstruovaná tradiční tyrolská nemovitost se nachází v malebné obci Westendorf, jen 5 minut jízdy od lyžařských vleků…

Čtěte více

67 568 400 Kč

2 740 000 €

2 445 649 £

2 643 004 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tradiční tyrolská horská chata na prodej bez povinného pronájmu s okouzlujícím charakterem a plná tradiční dřevěných prvků.

POLOHA: Westendorf leží na slunné náhorní plošině v srdci lyžařské oblasti SkiWelt Wilder Kaiser. Lyžařská oblast Wilder Kaiser-Brixental zahrnuje přes 288 km sjezdovek a 89 vleků a nachází se mezi nadmořskou výškou 620 a 1 957 m. Obec Westendorf leží v nadmořské výšce 783 metrů nad mořem. Jedinečnou přírodní scenérii zde rámují luční krajiny a pohled na působivé tyrolské horské scenérie. Obec, obklopená mohutnými skalnatými horami Kitzbühelských Alp, a její okolí nabízí velmi širokou nabídku aktivit a přírodních krás. V zimě se obec promění v exkluzivní destinaci pro milovníky zimních sportů všeho druhu. Milovníci běžeckého lyžování si jistě užijí nespočet běžeckých tras, stejně tak si na své přijdou i milovníci pěší turistiky v kouzelné zimní krajině. Westendorf je centrálně umístěný pouhých 15 km od známého Kitzbühelu, 75 km od Innsbrucku nebo 95 km od Salzburgu. Dům leží jen 5 minut jízdy od lyžařského vleku.

NEMOVITOST: Tento tradiční dům byl zrekonstruován s velkým důrazem na detail v roce 2021. Kombinace zakázkové výroby ze dřeva, moderních prvků a příjemného vysokého stropu vytvořila útulnou horskou atmosféru. V přízemí se nachází obývací pokoj, jídelna a krb, dále pokoj pro hosty s koupelnou a skladovací prostor pro sportovní potřeby. V horním patře je další prostorný a vzdušný obývací pokoj se vstupem na terasu, 3 ložnice a koupelna. Celková plocha interiéru přesahuje 200 m2. Nemovitost leží na pozemku o výměře 400 m2 a naleznete zde i udržovanou zahrádku a parkování pro 2 vozidla včetně přístřešku.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247