Zpět na výpis

Horský chalet v oblasti Madonna di Campiglio

4
ID: IT0819

Panoramatický chalet v Madonna di Campiglio

Čtěte více

6 658 200 Kč

270 000 €

240 995 £

260 442 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Útulný chalet se 4 ložnicemi v tradičním alpském stylu v panoramatické pozici jen necelých 5km jízdy od lanovky v oblasti Madonna di Campiglio

Chalet se nachází v lokalitě Campolo v obci Cerisolo, jen 4.7km od lanovky v Pinzolu. Byl postaven v roce 2000 na slunném místě s krásným výhledem na okolní vrcholky Dolomit di Brenta. Chalet o celkové výměře asi 140m2 se skládá z prostorného obývacího pokoje s krbem, kuchyně, koupelny a spíže v přízemí, ze 3 ložnic, koupelny a malého obývacího pokoje s krbem v prvním patře odkud vedou schody na půdu, kde se nachází další ložnice. Dům je částečně zařízen a patří k němu přední zahrádka a pozemky na více parcelách v okolí o výměře asi 6100m2. Chalet je jednoduše přístupný z hlavní silnice a je vybaven solárními panely.

Madonna di Campiglio se nachází v úchvatné oblasti Dolomiti di Brenta chráněné oblasti UNESCO a nabízí přes 150km výborně upravených lyžařských terénů a 58 vleků. Zimní lyžařská oblast se nachází v nadmořské výšce 852 až 2.504 m n.m., takže jsou zde velmi dobré lyžařské podmínky a dlouhá sezóna. Díky široké nabídce sportů a dalších outdoorových aktivit si na své přijdou i běžkaři, příznivci mountaineeringu, bruslení a dalších sportů.

Chalet se nachází ve vyvýšené poloze na úchvatném panoramatickém místě, ale silnice k němu vedoucí není přes zimu udržována, takže je vhodný především pro užívání mimo zimní měsíce, kdy je sníh (tehdy je přístup možný pouze na sněžném skútru).

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528