Zpět na výpis

Horský apartmán v Carisolo

2
ID: IT0872

Kompaktní apartmán jen 1km od sjezdovek v oblasti Madonna di Campiglio

Čtěte více

6 077 500 Kč

250 000 €

207 920 £

283 637 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Na slunném místě v městečku Carisolo jen 1km od lanovky v Pinzolu nabízíme k prodeji tento pěkný apartmán ve zvýšeném přízemí klidné rezidenční budovy.

LOKALITA: Lyžařská oblast Campiglio Dolomiti di Brenta nabízí přes 150km perfektně upravených a plně propojených terénů pro lyžaře všech úrovní. Okolní vrcholky Dolomitů nabízejí různorodá, ale vždy nádherná panoramata. Tento region je také velmi oblíbený mimo lyžařskou sezónu, kdy se stává rájem pro pěší turisty a cyklisty. Jezero Garda je jednoduše dosažitelné s širokou nabídkou vodních sportů.

POPIS NEMOVITOSTI: Apartmán o výměře asi 74m2 se skládá z chodby, velkého obývacího pokoje se vstupem na jihozápadně orientovaný balkon, oddělené kuchyně, 2 manželských ložnic a koupelny s oknem. Parkovat je možné ve velkém společném dvoře. Apartmán je prodáván s nábytkem a je v dobrém stavu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528