Zpět na výpis

Horské apartmány na prodej blízko Nassfeldu

2-3
ID: AT0199

Útulné apartmány nedaleko lyžařské oblasti Nassfeld v Korutanech

Čtěte více

3 321 360 Kč - 4 151 700 Kč

126 000 € - 157 500 €

112 619 £ - 140 774 £

149 080 $ - 186 350 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji dva krásné apartmány nacházející se ve vesničce Weißbriach, jen 20min jízdy od lyžařského areálu Nassfeld v Korutanech.

Tyto dva apartmány se nalézají v krásné přírodě v oblast Nassfeld-Pressegger See, která nabízí širokou škálu sportovních a volnočasových aktivit v zimě i v létě. V bezprostřední blízkosti apartmánů je malý lyžařský areál se 4km sjezdovek a 3 vleky. Lyžařský areál Nassfeld, který se pyšní 110km lyžařského terénu, se nachází jen 20min jízdy od nemovitosti. Jen 15km od domu se také nachází ledovcové jezero Weißensee, jehož kvalita vody dosahuje parametrů pitné vody. V zimě se na hladině jezera tvoří největší upravovaná ledová plocha v Evropě, která obsahuje bruslařskou dráhu, dráhu na curling a hřiště na hokej. V létě je jezero zase využíváno ke koupání a vodním sportům. Jezero je obklopeno více než stokílometrovou sítí turistických a cyklistických stezek různých stupňů obtížnosti.

Na prodej jsou nabízeny 2 apartmány:

TOP 9 - 95m2 - předsíň, 3 ložnice (2 z nich s přístupem na jižně orientovaný balkón), obývací pokoj s jídelnou, koupelna plus oddělené WC, sklípek

TOP 10 - 74m2 - předsíň, kuchyně s jídelnou, 2 ložnice, koupena a oddělené WC, balkón

Dům je v perfektním stavu a nabízí mimojiné společnou sauna, hrací místnost a lyžárnu. Apartmány jsou zařízeny v tradičním alpském stylu a nabízejí pěkné výhledy do okolí. Každý má vyhrazené parkovací místo venku.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247