Zpět na výpis

Historický hrad přeměněný na prestižní turistickou rezidenci, Lari

ID: IT0253

Luxusní historický hotel v samém srdci Toskánkska…

Čtěte více

246 240 000 Kč

9 500 000 €

8 406 391 £

11 061 001 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nemovitost se nachází na kopci s výhledem na malebnou krajinu kopců v Toskánsku, jen pár kilometrů od měst Pisa a Lucca a v blízkosti termálního města Casciana Terme. Tato krásná vila, jejíž vznik se datuje do 17.století, byla přestavěna na počátku 19.století slavným architektem Bellincioni, který významně rozšířil budovy. Dále byla nemovitost nedávno zcela zrekonstruována a přeměněna na prestižní turistickou rezidenci. Apartmány, který se zde nachází, jsou nasledující: dvoupokojové apartmány pro 2/4 osoby, třípokojové apartmány pro 4/6 osob a třípokojové apartmány pro 6/8 osob. Všechna apartmá jsou vybaveny designovým nábytkem. Některé apartmány v přízemí mají vlastní venkovní prostor. Část hradu byla přeměněna na několik exkluzivních apartmá. Tyto apartmány jsou určeny pro 2 osoby a skládají se z ložnice s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, posezení a koupelny s vanou nebo sprchovým koutem. Plocha nemovitosti je 3100m² na pozemku o 2ha.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247