Zpět na výpis

Hezký dům se zahradou, Stranići

2 ano 3 000m
ID: CH0039

Pěkný dům ve vesničce Stranići Vás okouzlí klidnou polohou na konci ulice, hezkou zahradou a výhledem na moře v dáli…

Čtěte více

8 982 600 Kč

330 000 €

299 211 £

391 211 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dům z roku 2004 stojí 5 km od centra Poreče a od moře je vzdálené 3 km. Dům se rozprostírá na celkové ploše 166 m2 a dvou poschodích. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s krbem, kuchyně, jídelna, komora, koupelna a dílna. Z přízemí se vchází na zastřešenou terasu. Také zde nalezneme samostatnou garsoniéru o 26 m2 s vlastním vchodem. V patře jsou situovány dvě ložnice, koupelna a balkón. Dům je vybaven centrálním olejovým vytápěním, klimatizací a alarmem. Zahrada má plochu 665 m2.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247