Zpět na výpis

Hezký byt se dvěma balkóny, Bad Gastein

3
ID: AT0054

Na tomto bytě, který se nachází nedaleko císařské promenády lázeňského městečka Bad Gastein, Vás zaujme nejen jeho skvělá poloha a krásné výhledy...

Čtěte více

5 346 000 Kč
198 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Lázně Bad Gastein jsou atraktivním historickým městečkem, které návštěvníkům nabízí vše od krásné přírody, sportovního a volnočasového vyžití přes lázně a kulturu až po výborné restaurace a kavárny. Nabízený byt se nachází kousek od sjezdovky i lázní, okolní lyžařská střediska gasteinského údolí či golfové hřiště jsou rovněž dobře dostupná a do středisek Zell am See/Kaprun a Ski amadé dojedete za cca 40 minut autem. Byt se nachází ve 2. poschodí bytového domu s výtahem, který byl v roce 2007 kompletně zrekonstruován. K dispozici je recepce a restaurace a odpočinek a relaxaci naleznete ve wellness zóně. Byt se rozkládá na ploše 86 m2 a jeho součástí jsou 2 balkóny, ze kterých se skýtá nádherný výhled na gasteinské údolí a sjezdovku, a garážové stání. Byt sestává ze 3 ložnic (jedna en-suite), obývacího pokoje s jídelním koutem a kuchyní, předsíně, koupelny a toalety. Byt je kompletně zařízený a je tedy ihned vhodný k užívání či turistickému pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247