Zpět na výpis

Hezký byt nedaleko moře v Toskánsku, Marina di Massa

2 ano 500m
ID: IT0345

Hezký byt se dvěma terasami blízko centra a moře v Marina di Massa…

Čtěte více

7 599 450 Kč

290 000 €

250 196 £

349 015 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Apartmán o ploše 65 m² leží v blízkosti centra Marina di Massa a asi 500 metrů od moře. Apartmán je umístěn v prvním patře nedávno postaveného bytového domu. Dispozičně je byt rozdělen na obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice a koupelnu se sprchovým koutem. Z obývacího pokoje se vstupuje na první terasu, na druhou terasu se vstupuje z jedné z ložnic. V ceně bytu je parkovací stání. Lokalita je jako stvořená pro milovníky panoramatických výhledů do krajiny a na moře, kteří chtějí být zároveň uprostřed přírody a blízko pláží a rušných městeček s životem ve dne i v noci. Letiště v Pise s přímými lety z Prahy je jen 30 -45 minut jízdy autem (možnost vzít si i taxi) umožňuje užívat dům ke kratším pobytům po celý rok. Blízko jsou historická města Pisa a Lucca a ve Florencii jste za hodinu po dálnici.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247