Zpět na výpis

Hezký apartmán jen 50 metrů od pláže

3 ano 50m
ID: SP0443

Apartmán s krásným, panoramatickým výhledem na moře se náchází jen 50 metrů od pláže v Rocio del Mar…

Čtěte více

6 053 400 Kč
224 200 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný půdní byt se třemi ložnicemi se nachází v Rocio del Mar na Costa Blanca. Apartmán se pyšní panoramatickým výhledem na moře a nachází se pouhých 50 metrů od moře a od pláží. Byt je umístěn v soukromém obytném komplexu se spoustou zelených ploch, je zde i společný bazén a tenisové kurty.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247