Zpět na výpis

Hezká vilka v docházkové vzdálenosti k moři, Caorle

2 1 550m
ID: IT0498

Krásná vilka s vlastním bazénem a tenisovým kurtem v docházkové vzdálenosti od moře v oblasti Los Nidos města Caorle - Porto Santa Margherita, Benátsko...

Čtěte více

3 879 750 Kč

150 000 €

135 202 £

170 194 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Krásná vilka s vlastním bazénem a tenisovým kurtem se nachází ve známé části Los Nidos vzdálené jen pět minut od centrální části klidného přímořského letoviska Caorle - Porto Santa Margherita, které leží na pobřeží Jaderského moře 70 km severně od Benátek. Tuto nově vybudovanou část Caorle odděluje od jeho historické části říčka Livenza, přes kterou je zajišťována pravidelná doprava. Nabízená nemovitost se nachází v docházkové vzdálenosti 550 m od moře, které je díky písčitým plážím a pozvolnému sestupu do vody ideálním místem pro rodiny s malými dětmi. Nabízená vilka nebyla ještě nikdy pronajatá a náleží k ní bazén vhodný pro děti i dospělé, tenisový kurt, vlastní zahrada, krásná venkovní veranda s krbem a venkovní parkoviště vyhrazené exklusivně pro tento dům. Uvnitř se nachází v přízemí obývací prostor s kuchyňským koutem a obslužnou místností, v prvním patře dále prostor pro spaní sestávající ze dvou ložnic, z nichž jedna je s balkónem, a dále v tomto patře nalezneme koupelnu s oknem. Dům je vhodný jak pro vlastní užívání, tak pro pronájmy s možností zaručeného příjmu! Letiště v Benátkách je dosažitelné autem v čase 50 minut. Caorle – Porto Santa Margherita je dostupné i jízdou autem, která z Prahy trvá zhruba 8 a půl hodiny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247