Zpět na výpis

Hezká vilka 10 minut pěšky od pláže, Porto Santa Margherita

3
ID: IT0959

Pěkná, prostorná a stylová vilka v oblíbeném a vyhledávaném letovisku Porto Santa Margherita - jen 10 minut pěšky od místních pláží...

Čtěte více

5 591 300 Kč

220 000 €

187 106 £

248 403 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Hezká vilka v Porto Santa Margherita, necelých 5 minut chůze od pláže a nového městského koupaliště, bez kondominiálních poplatků.

Tato rohová vila byla současnými majiteli zmodernizována a díky přítomnosti nezávislého topení je obyvatelné i v zimě. V přízemí je vstup do obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem, hlavní koupelna, druhá koupelna v přízemí; v prvním patře jsou 3 ložnice a koupelna.

Ideální řešení jak pro vlastní rekreaci, tak jako investice k turistickému pronájmu (o pronájem se může starat místní agentura).

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846