Zpět na výpis

Hezká vila s výhledem, Korčula

5 ano 150m
ID: CH0035

Pěkná vila, ze které se naskýtají krásné panoramatické výhledy, stojí na kopci nad městečkem Korčula...

Čtěte více

8 544 175 Kč

335 000 €

282 303 £

390 448 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Moderní vilu z roku 2008 naleznete 150 metrů od nejbližší pláže. V přízemí vily se nachází zařízený byt s obývacím pokojem, jídelnou, kuchyní, ložnicí a koupelnou. V prvním patře je situován velký byt se dvěma kuchyněmi, dvěma koupelnami a třemi ložnicemi a prostoru dominuje obývací pokoj s kuchyní o ploše 40 m2, který navazuje na terasu. Část bytu by bylo možné oddělit a vytvořit tak další samostatný byt. K relaxaci je určená velká terasa s výhledem na moře a krajinu, která se rozprostírá na 100 m2. V této části se nabízí možnost vybudovat bazén. Pod terasou se nacházejí dvě garáže. Fasádu zdobí kámen a při stavbě celého domu byly použity výhradně kvalitní a nákladné materiály. V okolí vily se neplánují žádné stavby, které by narušily pěkné výhledy či soukromí této nemovitosti.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247