Zpět na výpis

Hezká vila s výhledem, Korčula

5 ano 150m
ID: CH0035

Pěkná vila, ze které se naskýtají krásné panoramatické výhledy, stojí na kopci nad městečkem Korčula...

Čtěte více

8 641 325 Kč

335 000 €

300 945 £

378 044 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Moderní vilu z roku 2008 naleznete 150 metrů od nejbližší pláže. V přízemí vily se nachází zařízený byt s obývacím pokojem, jídelnou, kuchyní, ložnicí a koupelnou. V prvním patře je situován velký byt se dvěma kuchyněmi, dvěma koupelnami a třemi ložnicemi a prostoru dominuje obývací pokoj s kuchyní o ploše 40 m2, který navazuje na terasu. Část bytu by bylo možné oddělit a vytvořit tak další samostatný byt. K relaxaci je určená velká terasa s výhledem na moře a krajinu, která se rozprostírá na 100 m2. V této části se nabízí možnost vybudovat bazén. Pod terasou se nacházejí dvě garáže. Fasádu zdobí kámen a při stavbě celého domu byly použity výhradně kvalitní a nákladné materiály. V okolí vily se neplánují žádné stavby, které by narušily pěkné výhledy či soukromí této nemovitosti.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247