Zpět na výpis

Hezká vila jen 400 metrů od moře, San Vincenzo

3 400m
ID: IT0335

Hezký dům po kompletní rekonstrukci leží ve výborné pozici jen 400 metrů od moře v San Vincenzu v Toskánsku…

Čtěte více

16 059 800 Kč

590 000 €

534 952 £

699 438 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento velmi světlý a samostatně stojící dům (180 m²) se nachází v hezké lokalitě jen 400 metrů od moře. Vila se skládá z velké kuchyně, obývacího pokoje, jídelny, 2 dvoulůžkových ložnic a 2 koupelny s možností vybudování třetí ložnice. Vila byla nedávno kompletně zrekonstruovaná včetně elektrických rozvodů, interiéru atd. Všechny povrchové úpravy jsou zpracovány z luxusních materiálů. Koupelny jsou z mramoru, jsou zde také stropy s dřevěnými trámy a starobylé toskánské dláždění. Dům se prodává kompletně zařízený s doplňky dle vlastního výběru. Je také možné v domě dodělat klimatizaci. Zahrada je osázena živým plotem a stromy a vybavena zavlažovacím systémem. V zahradě najdete posezení, venkovní sprchu a prostor pro praní prádla. Na zahradě je možné parkovat, jsou zde také vjezdová vrata s automatickým otvíráním. Jen hodinu od letiště v Pise a 2 hodiny od Říma, San Vincenzo je půvabné přímořské letovisko jen kousek od typické toskánské krajiny plné kopečků a starobylých městeček. San Vincenzo nabízí příjemné písečné pláže, které jsou obklopeny jak zelení, dostatek vyžití po celý rok. Je to také oblíbené středisko pro Italy, kteří si zde v létě pronajímají nemovitosti, proto koupi nemovitosti lze pojmout i jako částečnou investici k pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247