Zpět na výpis

Hezká vila 150 metrů od moře, Arenella

5 ano 150m
ID: IT0486

Krásná vila pár kroků od pláže v městečku Arenella v provincii Syrakúzy, oblasti známé pro své nádherné písečné pláže a krystalicky čisté moře…

Čtěte více

8 428 800 Kč

320 000 €

286 071 £

379 659 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila ve výborném stavu se nachází ve skvělé poloze, která je klidná, ale zároveň kousek od moře a v sezóně i v dosahu potřebných služeb. Vila se rozprostírá na dvou poschodích a ploše 180 m2. Nabízí krásné výhledy na moře z několika teras. Skládá se v přízemí ze tří verand (50 m2), obývacího pokoje, kuchyně s jídelnou, tří ložnic, dvou koupelen a prostoru se schody a v prvním patře z obývacího pokoje s kuchyní, dvou ložnic, koupelny a dvou teras (50 m2). Na oplocené zahradě o ploše 851 m2, která je dobře udržovaná, je k dispozici dependence s prádelnou, úložnými prostory a venkovním schodištěm vedoucím do prvního patra. Vila se hodí jako prázdninová nemovitost i k celoročnímu pobytu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247