Zpět na výpis

Hezká vila 150 metrů od moře, Arenella

5 ano 150m
ID: IT0486

Krásná vila pár kroků od pláže v městečku Arenella v provincii Syrakúzy, oblasti známé pro své nádherné písečné pláže a krystalicky čisté moře…

Čtěte více

8 171 200 Kč

320 000 €

282 428 £

364 672 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Tato vila ve výborném stavu se nachází ve skvělé poloze, která je klidná, ale zároveň kousek od moře a v sezóně i v dosahu potřebných služeb. Vila se rozprostírá na dvou poschodích a ploše 180 m2. Nabízí krásné výhledy na moře z několika teras. Skládá se v přízemí ze tří verand (50 m2), obývacího pokoje, kuchyně s jídelnou, tří ložnic, dvou koupelen a prostoru se schody a v prvním patře z obývacího pokoje s kuchyní, dvou ložnic, koupelny a dvou teras (50 m2). Na oplocené zahradě o ploše 851 m2, která je dobře udržovaná, je k dispozici dependence s prádelnou, úložnými prostory a venkovním schodištěm vedoucím do prvního patra. Vila se hodí jako prázdninová nemovitost i k celoročnímu pobytu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247