Zpět na výpis

Hezká řadová vila se zahradou, Caorle

3 850m
ID: IT0474

Pěkná vila v Caorle v příjemném komplexu s bazénem a tenisovým kurtem, vzdáleném jen 5 minut pěšky od moře…

Čtěte více

4 087 200 Kč

160 000 €

139 872 £

188 533 US$

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dvoupatrová vila o se rozkládá na ploše 70 m2. V přízemí se nalézá prostorný obývací pokoj, na který navazuje rohová kuchyně, a zrekonstruovaná koupelna s pračkou. Vnitřní a venkovní prostor propojují francouzské dveře vedoucí na terasu s grilem. V prvním patře jsou situovány dvě velké ložnice s terasou s výhledem na bazén a koupelna se sprchovým koutem. Další ložnici najdete v podkroví. Vila je obklopena zahradou, na které je k dispozici parkovací místo. Vila je vybavena klimatizací, markýzami a okny s dvojitými skly. Vila byla postavena v sedmdesátých letech a nalézá se v dobrém stavu. Nabízí se zařízená.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247