Zpět na výpis

Farma u Silves k renovaci

2 15 000m
ID: PT0145

Dům nedaleko Silves v klidné lokalitě se stodolou a vlastní studnou…

Čtěte více

5 919 050 Kč

230 000 €

198 786 £

255 826 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dům asi 15 km od moře, a nedaleko městečka Silves. Klidná lokalita s výhledem do okolí. Dům má obývací pokoj, kuchyni, odkládací místnost, 2 ložnice a koupelnu. Dům lze jednoduše rozšířit. Venku je stodola a oddělený přístavek (lze jednoduše přeměnit na ubytování pro hosty) a další menší budovy. Dům vyžaduje menší rekonstrukci, ale dá se v něm žít. K domu patří pozemek o ploše 34 680m2 se soukromým přístupem k řece, přívodem vody z vodovodu, vody z přehrady, cisterny a studnou. Na pozemku jsou také ovocné stromy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247