Zpět na výpis

Fantastický investiční projekt rekreačních chat u jezera Grundlsee

2-3 1
ID: AT0134

Nové investiční rekreační chaty se saunou a welness prostorem v jedinečném projektu u jezera Grundlsee ve Štýrsku...

Čtěte více

9 414 838 Kč - 19 794 642 Kč

357 435 € - 751 505 €

319 537 £ - 671 825 £

424 073 $ - 891 610 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Domus Global vám s radostí představuje inovativní projekt nových rekreačních chat k prodeji u okouzlujícího jezera Grundlsee ve Štýrsku. Chaty jsou prodávány jako investice do nemovitostí a budou plně spravovány místní správcovskou agenturou s příslibem atraktivního výnosu z turistického pronájmu. Jedná se vskutku o jedinečný projekt zasazený do pohádkové krajiny obklopené jezery a horami, navrch s výbornou dostupností ze Salzburgu (1 hod. jízdy). Nové rekreační středisko bude postaveno přímo na Grundlsee, průzračném a romantickém alpském jezeře, které se nachází na úpatí impozantních alpských vrcholů. Širší oblast, Ausseerland je opravdovým přírodním klenotem, který skrývá nespočet neporušených koutů od křišťálově čistých jezer Ausseersee, Grundlsee nebo Ödensee, až po nádherné lyžařské terény jakými jsou Loser (34km sjezdovek) a Tauplitz (43km sjezdovek). Neuvěřitelně malebné je i nedaleké městečko Bad Aussee, které se nachází na soutoku tří pramenů řeky Traun. Koncept celého rekreačního střediska je jedinečný. Podél pozemků se rozvíjí řada rekreačních infrastruktur a zároveň projekt nabízí řadu rozmanitých aktivit se zaměřením na místní přírodu a návrat k tradičním zvyklostem a dovednostem. Tento malý ráj bude ideálním místem pro rodiny a všechny, kteří vyhledávají kontakt s přírodou. Mezi místní sportovní zařízení, která zde budou k dispozici, patří tenisové kurty, fotbalové hřiště, 3D lukostřelba, curlingové dráhy, sáňkařská dráha s reflektory a jízdárna. Nabídku doplní malé přírodní hřiště a koupaliště. Velký důraz bude kladen i na rybolov. Najdete zde i dvě zařízení, která nebudou závislá na počasí. Jejich provoz bude probíhat ve formě workshopů a půjde o dřevařskou dílnu, kde se začátečníci i pokročilí nejprve seznámí se stavebními přírodními materiály, a pak si budou moct zkusit vyrobit sportovní a hudební vybavení jako jsou např. skateboardy, pádla, nebo vyřezávané hudební nástroje, které si mohou vyzkoušet hned na místě. Dále zde bude kladen důraz na rybolov – v místním jezeře si hosté budou moci ulovit vlastní ryby a nechat si je připravit v přilehlé rybářské restauraci. K dispozici bude také pekárna s dodávkou pečiva. K prodeji je celkem 30 chat v typickém štýrském stylu v 5 různých variantách. Od 2 ložnicových dvoupodlažních chat s užitnou plochou 96 m2, až po rozsáhlé 3 ložnicové chaty se třemi koupelnami a velkorysými 186 m2. Každá chata má vlastní saunu a některé budou mít i extra wellness prostor. Interiéry budou navrženy v tradičním stylu, přesto mají veškerý moderní komfort umožňující bezstarostnou dovolenou. Chaty jsou prodávány jako investice do nemovitostí s povinností k pronájmu po dobu 10 let. O jejich chod se bude starat místní správcovská agentura. Majitelé budou mít k dispozici 30 dní v roce pro jejich využití, po zbytek roku se mohou těšit na atraktivní výnosy z pronájmu, které jsou odhadovány na 5 -6% pro příštích 10 let.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247