Zpět na výpis

Fantastický dům s výhledem na jezero, Civitella del Lago

4 1 ano
ID: IT0576

Překrásný moderní dům v tradičním stylu s obrovským potenciálem a vynikající polohou na pomezí Umbrie a Toskánska v Civitella del Lago na prodej...

Čtěte více

21 947 400 Kč

890 000 €

754 855 £

941 141 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Naprosto fantastický dům postavený v souladu se všemi předpisy o zemětřeseních a navrch v záviděníhodné poloze s ohromujícím výhledem na jezero. Nemovitost je zasazena mezi kopci a vesničkami, údolím a jezerem Corbara poblíž městečka Civitella del Lago. Výhled na krásné Orvieto rýsující se v dálce vytváří naprosto dokonalý obraz. Dům se nachází zhruba 1,5 km od městečka s veškerou občanskou vybaveností. Nemovitost byla postavena nedávno, je velmi prostorná a má dokonale logické a praktické uspořádání. Proto ji lze využít i jako dvě samostatné jednotky. Vzhledem k tomu, že dům byl navržen zkušeným architektem, je opatřen mnoha důmyslnými zákoutími a detaily, které z něj činí velmi příjemné prostředí s dobrou atmosférou. Současně byl zachován tvar a materiály tradičního umbrijského venkovského domu. Díky své dominantní poloze nabízí fantastické výhledy ze všech oken. Užitná plocha domu činí 335 m2. V přízemí se nachází otevřený prostor se samostatnou koupelnou a ložnicí s ensuite koupelnou, otevřená kuchyně s krbem, obývacím pokoj s krbem, který je otevřený na terasu a opatřený nádherným výhledem a otevřená studovna s přístupem do koupelny se sprchou. Toto podlaží je propojeno s venkovními prostory třemi sadami dveří. Z velké kryté verandy je výhled na BBQ prostor a dvojitý jídelní prostor, které dohromady tvoří nádherné rozšíření obytného prostoru. V prvním patře, které nese zčásti rysy půdní vestavby, se nabízí dostatek prostoru, který slouží jako prostorná ložnice, obývací pokoj (s krbem) a pracovna. Samostatný vchod se otevírá dootevřené kuchyně, jídelny a obývacího prostoru s další koupelnou a 2 ložnicemi s francouzskými balkony. Tato část je přístupná přes venkovní schodiště a lze snadno připojit k půdnímu prostoru jednoduchým přidáním spojovacích dveří. Je zde i možnost pronajmout tuto část samostatně. Nemovitost obklopuje 9 ha svažitých pozemků. Dům se nachází na horním konci a vede k němu z hlavní silnice štěrková cesta táhnoucí se kolem brány a končící u parkoviště. V okolí domu se nachází pěkná, snadno udržitelná zahrada s různými terasami, ze kterých si můžete vychutnat výhled z každého úhlu. Vedle domu se nachází čistě přírodní koupaliště. Mezi ním a výhledem na jezero leží široká dřevěná sluneční terasa. Tato nemovitost také zahrnuje olivový háj s přibližně 125 zralými a produkujícími stromy. Civitella del Lago je malý historický poklad ležící poblíž městečka Orvieto. Tato oblast je známá svým kvalitním olivovým olejem a v okolí se nachází několik vinic. Z nedalekého Orvieta, které se pyšní překrásnou katedrálou, vede i přístup k dálnici A1 a najdete zde i nádraží, odkud jezdí pravidelná spojení do okolních měst včetně Říma. Jen půl hodiny odsud se nachází okouzlující Lago di Bolsena. Tato nemovitost se nachází ve výhodné poloze mezi Římem a Toskánskem a v jejím okolí se nachází mnoho zajímavých míst stojících za návštěvu..
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247