Zpět na výpis

Fantastický byt v první linii u moře, Fuengirola

3 ano 20m
ID: SP0597

Nový apartmán s výhledem na moře umístěný v budově na pláži v blízkosti veškeré občanské vybavenosti ve Fuengirole...

Čtěte více

14 061 900 Kč

570 000 €

484 860 £

609 611 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásný nový apartmán orientovaný na jih v první linii u moře se nachází v letovisku Fuengirola pouhých 20 metrů od moře. Rozkládá se na ploše 116 m2 + krytá terasa 10 m2 a je tvořen 3 pokoji s vestavěnými skříněmi, 3 koupelnami, moderní a plně vybavenou kuchyní s kvalitními spotřebiči. Z jídelního prostoru vede vstup na terasu s nádherným výhledem na moře. Byt se prodává zařízený. Po technické stránce zde najdete klimatizaci, kvalitní dřevěné podlahy, elektrické žaluzie, vstupní telefon a satelit. Letovisko Fuengirola leží necelých 30 km od Malagy. Zahrnuje 7 km pobřeží s krásnými písečnými plážemi a zdobí ho nejdelší promenáda v Evropě. Městečko má pěkné tradiční centrum a nachází se zde i několik golfových hřišť. Nejznámější jsou Los Olivos a Los Lagos. Asi 10 km odtud se nachází zábavní park Tivoli World. V dojezdové vzdálenosti je také známé historické město Pueblo Mijas, Malaga, Torremolinos a daleko to není ani na Gibraltar. Nejbližší letiště v Malaze je odsud vzdáleno 27 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247