Zpět na výpis

Fantastická tří ložnicová vila

6 1 4 300m
ID: PT0175

Fantastická zrekonstruovaná tří ložnicová vila s výhledem na golfové hřiště, oblast Quinta do Lago...

Čtěte více

35 749 000 Kč

1 400 000 €

1 182 411 £

1 553 156 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi pěkná nově zrekonstruovaná vila se nachází v srdci Quinta do Lago v regionu Quinta Formosa, hned vedle rodinného golfového rezortu Martinhal da Quinta. Její předností je ohromující výhled na golfové hřiště a zároveň umístění, které poskytuje dostatek klidu a soukromí. Ani k oceánu to odsud není daleko. K nejbližší pláži dojedete autem za pět minut. Vila je třípodlažní a obklopuje ji zahrada s přístupem ke společnému bazénu. Navrch nabízí ohromující panoramatické výhledy do krajiny. Je zařízena velmi vkusně a útulně. Její užitná plocha činí 168 m2. Na spodní úrovni se rozkládají 3 dvoulůžkové ložnice s koupelnami a komora. V přízemí se nachází otevřený obývací pokoj s krbem a odkud vede přístup na krytou terasu. Z té jsou jedny z nejlepších výhledů do zahrady a na golfové hřiště. Dále zde najdete plně vybavenou kuchyň a jídelnu. Do prvního patra vede schodiště. Zde se nacházejí 3 ložnice. Dvě mají společnou koupelnu a ta třetí je umístěna ve velkém dvoulůžkovém apartmánu s vestavěnými skříněmi, terasou a výhledem do zahrady. Vzhledem k lukrativní poloze je tento dům ideální nejen pro rekreaci, ale i k pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247