Zpět na výpis

Fantastická tří ložnicová vila

6 1 4 300m
ID: PT0175

Fantastická zrekonstruovaná tří ložnicová vila s výhledem na golfové hřiště, oblast Quinta do Lago...

Čtěte více

36 183 000 Kč

1 400 000 €

1 213 421 £

1 688 349 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Velmi pěkná nově zrekonstruovaná vila se nachází v srdci Quinta do Lago v regionu Quinta Formosa, hned vedle rodinného golfového rezortu Martinhal da Quinta. Její předností je ohromující výhled na golfové hřiště a zároveň umístění, které poskytuje dostatek klidu a soukromí. Ani k oceánu to odsud není daleko. K nejbližší pláži dojedete autem za pět minut. Vila je třípodlažní a obklopuje ji zahrada s přístupem ke společnému bazénu. Navrch nabízí ohromující panoramatické výhledy do krajiny. Je zařízena velmi vkusně a útulně. Její užitná plocha činí 168 m2. Na spodní úrovni se rozkládají 3 dvoulůžkové ložnice s koupelnami a komora. V přízemí se nachází otevřený obývací pokoj s krbem a odkud vede přístup na krytou terasu. Z té jsou jedny z nejlepších výhledů do zahrady a na golfové hřiště. Dále zde najdete plně vybavenou kuchyň a jídelnu. Do prvního patra vede schodiště. Zde se nacházejí 3 ložnice. Dvě mají společnou koupelnu a ta třetí je umístěna ve velkém dvoulůžkovém apartmánu s vestavěnými skříněmi, terasou a výhledem do zahrady. Vzhledem k lukrativní poloze je tento dům ideální nejen pro rekreaci, ale i k pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247