Zpět na výpis

Exkluzivní vilky v Lido di Jesolo

2-3 1
ID: IT0898

Ultramoderní vilky v Lido di Jesolo s vlastním bazénem

Čtěte více

25 415 000 Kč

1 000 000 €

850 484 £

1 129 104 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Skoro dokočený projekt 4 ultramoderních elegantních vilek s vlastním bazénem položený v klidné oblasti Lido di Jesolo.

POLOHA: Vilky se nacházejí v klidné části Lido di Jesola, za náměstím Piazza Drago a nedaleko fotbalového stadionu.

POPIS PROJEKTU: Tento exkluzivní projekt, který je aktuálně v poslední fázi výstavby, nabízí nejvyšší standard bydlení a pohodlí. Projekt se skládá ze 4 samostatných vil, každé s vlastním bazénem a zahrádkou. Vilky byly postaveny s užitím těch nejkvalitnějších materiálů na trhu a budou vybaveny nejmodernější technologií. Samozřejmostí je klimatizace, topení v podlaze, nabíjení na elektrická auta, solární panely, ale objeví se zde i naprosto nové prvky jako například automatická klimatizace/chlazení podlahy a další. Vilky uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528