Zpět na výpis

Exkluzivní vila v první linii u moře, Jávea

6 1 ano
ID: SP0557

Krásná dvoupodlažní vila se šesti ložnicemi a suterénem s výtahem stojící v první linii u moře...

Čtěte více

53 117 350 Kč

2 090 000 €

1 777 511 £

2 359 827 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato fantastická vila se nachází ve městě Javea, hned v první linii u moře. Vila je dvoupodlažní a rozkládá se na pozemku 600 m2. Její užitná plocha činí 320 m2. V suterénu se nachází velká garáž, která je opatřena výtahem a 3 ložnice a 2 koupelny. V přízemí se rozkládá široká prosklená arkádová terasa s úchvatnými výhledy na moře, prostorný světlý obývací pokoj s krbem, kuchyně, další 3 ložnice (z nichž jedna je ensuite) a 2 koupelny. Na pozemku před domem se nachází krásný bazén s výhledem na pár metrů vzdálenou pláž. Po technické stránce je nemovitost opatřena klimatizací a centrálním vytápěním. Vila je ideální nejen k pronájmu, ale i k celoročnímu pobytu přímo u krásného moře. Javea je pobřežní město, které spadá pod provincii Alicante. Nachází se mezi dvěma skalními mysy Cap de Sant Martí a Cap Sant Antoni, které svírají dlouhou pěknou pláž. Město se skládá ze tří částí: Starého města, přístavu a pláže Arenal. Ulice Starého města jsou lemovány panskými domy se zdobenými balkony, najdete zde i gotický kostel Iglesia de San Bartolomé z 15. století, nebo etnografické archeologické muzeum. Javea žije nočním životem. Najdete zde mnoho barů a diskoték, které se soustřeďují podél pobřeží mezi pláží Arenal a přístavem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247