Zpět na výpis

Exkluzivní vila v Porto Cervo

2 1 ano 1 000m
ID: IT1316

Luxusní vila v Porto Cervo s výhledem na moře v prestižní rezidenci se společným bazénem

Čtěte více

28 000 500 Kč

1 100 000 €

941 162 £

1 184 154 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Krásná vila v klasickém sardinském stylu a perfektním stavu se nachází na kouzelném panoramatickém místě v exkluzivní lokalitě Porto Cervo na severovýchodním pobřeží Sardinie. Nemovitost je součástí prestižní rezidence Domus de Pitrizza, jejíž specifická architektura odkazuje na prehistorické megalitické budovy této oblasti, tzv. nuraghi. Rezidence je úžasně zasazena do půvabné sardinské krajiny a nabízí jedinečné pohledy na souostroví La Maddalena a dramatické pobřeží. Disponuje společným bazénem s příjemnou relaxační zónou. Vila postavená ze žuly nabízí velké a elegantní místnosti a skládá se z obývacího pokoje, kuchyně, 2 ložnic a 2 koupelen. Dvě verandy nabízejí ideální prostor pro příjemné posezení celý rok. Dům je vybaven v moderním stylu s tradičními prvky a poskytuje maximální pohodlí, klid a soukromí. Letiště v Olbii je jednoduše dostupné za pouhých 30 minut autem.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528