Zpět na výpis

Luxusní vila ve světoznámém Porto Cervo

3
ID: IT0790

Exkluzivní vila v tradičním stylu u Porto Cervo s bazénem...

Čtěte více

38 896 000 Kč

1 600 000 €

1 330 688 £

1 815 280 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Domus Global nabízí k prodeji exkluzivní vilu ponořenou v zeleni jen několik minut od prestižního letoviska Porto Cervo na sardinském pobřeží Costa Smeralda. Tato luxusní vila postavená v tradičním stylu je vybavena prvotřídními materiály a prémiovým zařízením nejvyšší kvality. Nemovitost je vhodná pro ty, kteří hledají oázu klidu a zároveň ocení blízkost vzrušujícího Porto Cerva.

Porto Cervo je vyhledávaným letoviskem movité klientely z celého světa. Na výstavbě této elitní destinace se podíleli přední italští architekti. Yachtový klub Costa Smeralda zde byl založen roku 1967 a od té doby středisko přitahuje celebrity, politiky a podnikatele mezinárodního formátu. Vilu a soukromý klub zde má mimojiné také Silvio Berlusconi. Svůj název dostal přístav podle tvaru zátoky Cervo, tedy jelení. Centrum města je nad přístavem a najdete zde malebné náměstí a luxusní butiky a restaurace. Smaragdové pobřeží nabízí nádhernou přírodu, pláže a průzračné moře. Dům se nalézá nedaleko Porto Cerva a je harmonicky zasazen v přírodě.

Tato impozantní vila se skládá z hlavní budovy a z dependance, takže je ideální pro pobyt s přáteli nebo hosty. Celková výměra je asi 330m2. Nemovitost nabízí nebývale vzdušnou, chytře řešenou dispozici, která logicky odděluje klidovou a denní zónu. Najdete zde obývací zónu a dvě kuchyně, tři ložnice a dvě koupelny, dále také prádelnu, spíž a saunu. Okolo vily se rozkládá udržovaná zahrada s krásným velkým bazénem. Vial je vybavena solárními panely.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528