Zpět na výpis

Exkluzivní vila u moře v Toskánsku, Porto Santo Stefano

5 ano 50m
ID: IT0365

Jedinečná vila po rekonstrukci se nachází přímo u moře v Toskánsku…

Čtěte více

50 084 000 Kč

1 900 000 €

1 698 223 £

2 248 036 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Elegantní vila o ploše 200 m² se nachází v exkluzivní vilové čtvrti asi 1,5 km od Porto Santo Stefano. Dům je umístěn ve vyvýšené poloze s výhledem na moře, z jedné strany je napojen na další vilu a ze zbylých třech stran je volný. Od domu vede dlážděná cestička, po které seběhnete k silnici a na pláž. Vila je po kompletní rekonstrukci a má dvě podlaží. Venkovní terasa je zařízena jako obývací pokoj s výhledem na moře a se vstupem na terasu. Dále je zde venkovní kuchyně s varnou deskou a grilem a velký stůl se slunečníkem pro příjemné venkovní stolování. V prvním patře je obývací pokoj s krbem a s jídelním koutem s balkonem s výhledem na moře, kuchyně, ložnice s manželskou postelí a s koupelnou a jednolůžkový pokoj s koupelnou. V přízemí naleznete 3 velké ložnice, každá s vlastní koupelnou. Pokud byste chtěli dopřát svým hostům soukromí, je zde k dispozici mini apartmán s vlastním vchodem, ložnicí a koupelnou. Pozemek má rozlohu 1700 m². Jedná se o jedinečnou nemovitost v krásných kulisách nádherného poloostrova Monte Argentario, který se nachází v jižním Toskánsku a který je známý svou enklávou luxusních vil s jedinečnými výhledy na moře. Nabízí naprostý klid a diskrétnost a neopakovatelné výhledy na moře. Letiště v Římě se přímými lety denně z Prahy je necelých 90 minut na jih - i proto je tato lokalita oblíbená i pro víkendové pobyty.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247