Zpět na výpis

Exkluzivní vila u moře v Toskánsku, Porto Santo Stefano

5 ano 50m
ID: IT0365

Jedinečná vila po rekonstrukci se nachází přímo u moře v Toskánsku…

Čtěte více

51 319 000 Kč

1 900 000 €

1 743 409 £

2 230 485 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Elegantní vila o ploše 200 m² se nachází v exkluzivní vilové čtvrti asi 1,5 km od Porto Santo Stefano. Dům je umístěn ve vyvýšené poloze s výhledem na moře, z jedné strany je napojen na další vilu a ze zbylých třech stran je volný. Od domu vede dlážděná cestička, po které seběhnete k silnici a na pláž. Vila je po kompletní rekonstrukci a má dvě podlaží. Venkovní terasa je zařízena jako obývací pokoj s výhledem na moře a se vstupem na terasu. Dále je zde venkovní kuchyně s varnou deskou a grilem a velký stůl se slunečníkem pro příjemné venkovní stolování. V prvním patře je obývací pokoj s krbem a s jídelním koutem s balkonem s výhledem na moře, kuchyně, ložnice s manželskou postelí a s koupelnou a jednolůžkový pokoj s koupelnou. V přízemí naleznete 3 velké ložnice, každá s vlastní koupelnou. Pokud byste chtěli dopřát svým hostům soukromí, je zde k dispozici mini apartmán s vlastním vchodem, ložnicí a koupelnou. Pozemek má rozlohu 1700 m². Jedná se o jedinečnou nemovitost v krásných kulisách nádherného poloostrova Monte Argentario, který se nachází v jižním Toskánsku a který je známý svou enklávou luxusních vil s jedinečnými výhledy na moře. Nabízí naprostý klid a diskrétnost a neopakovatelné výhledy na moře. Letiště v Římě se přímými lety denně z Prahy je necelých 90 minut na jih - i proto je tato lokalita oblíbená i pro víkendové pobyty.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247