Zpět na výpis

Exkluzivní vila s bazénem v La Conia

4 1 ano
ID: IT1021

Pěkná dvoupatrová vila s bazénem a výhledem na moře na prodej v La Conia na Sardinií. Nemovitost s nádhernou udržovanou zahradou, 2 km od rušného městečka.

Čtěte více

22 194 000 Kč

900 000 €

803 315 £

868 140 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Pěkná dvoupatrová vila se 4 ložnicemi a výhledem na moře leží v La Conia na Sardinii. Vila nabízí bazén a krásné okolí.

V přízemí najdeme ložnici s koupelnou, velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a koupelnu. V suterénu se nachází ložnice s vlastní koupelnou, prádelna, terasa se zděným krbem. Venku pak je k dispozici bazén, udržovaná krásná zahrada, parkovací stání. Budova má satelitní TV a klimatizaci.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247