Zpět na výpis

Exkluzivní vila s bazénem poblíž Aquashow Park Loulé, Quarteira

9 1
ID: PT0224

Exkluzivní nová vila v moderním stylu se nachází v blízkosti pláží Quarteira a Vilamoura, jen 2 minuty od Aquashow Parku a 30 minut od letiště Faro.

Čtěte více

31 603 000 Kč

1 300 000 €

1 081 184 £

1 474 915 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Exkluzivní nová vila v moderním stylu se nachází v blízkosti pláží Quarteira a Vilamoura, jen 2 minuty od Aquashow Parku. Vila je ideální pro rekreační ubytování nebo trvalé rodinné sídlo. Skládá se z 9 ložnic, všechny s vlastní koupelnou, dále 2 pracoven, velké moderní kuchyně, plně vybavené, prostorného obývacího pokoje a jídelny s výhledem na bazén.Exteriér má prostornou zahradu, složenou převážně z trávníku a rostlin. Nedaleko bazénu je krásný prostor s otevřenou kuchyní a grilem, s velkým kamenným stolem a lavicemi. Součástí domu je klimatizace a hliníková okna s dvojitým zasklením - elektrické rolety. Ve vile se nachází velmi prostorný suterén pro skladování a parkování asi 6 vozidel. Dům se prodává zařízený!

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247