Zpět na výpis

Exkluzivní vila s bazénem a střešní terasou, Sukošan

4 1 ano
ID: CH0036

Nádherná vila s veškerým komfortem včetně vyhřívaného bazénu a tělocvičny stojí v přímořském městečku Sukošan ve vzdálenosti 11 km od Zadaru…

Čtěte více

16 727 750 Kč

650 000 €

561 786 £

722 987 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Vila o celkové ploše cca 323 m2 se může pochlubit vzdušným, slunným interiérem ve světlých barvách a krásnými výhledy na moře. Přízemí, které se rozkládá na 107,50 m2, sestává ze vstupní haly, kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, koupelny a tělocvičny o ploše 20 m2, ze které je vstup na terasu. Obývací pokoj volně navazuje na venkovní prostor, kde se nachází zastřešené posezení a terasa s vyhřívaným bazénem (30 m3). V prvním patře jsou k dispozici čtyři ložnice s vlastní koupelnou a balkónem, odkud se naskýtá výhled na moře. Pohled na okolní panoramata si můžete vychutnat rovněž ze střešní terasy o ploše 83,90m2. Vila je kompletně zařízena, včetně venkovního nábytku na terase a lehátek u bazénu, a je vybavena klimatizací. Pozemek okolo vily má 622 m2.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247