Zpět na výpis

Exkluzivní vila na Sardinii s magickým výhledem na moře

3 1
ID: IT0704

Krásná vila v jižní Sardinii s bazénem a výhledem na moře

Čtěte více

13 629 750 Kč

510 000 €

465 704 £

603 487 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Sníte o trávení dovolené "ve svém" v krásné vile v nezkažené přírodě hned u moře? Pak tato exkluzivní vila s velkým bazénem v oblasti Muravera-Costa Rei v jihovýchodní Sardinii by mohla být přesně to, co hledáte. Tato samostatná vila s pozemkem o výměře cca 650m2 se nachází v jedinečné vyvýšené poloze a nabízí dechberoucí výhledy na pobřeží a naprosté soukromí a klid. V krásné udržované zahradě patřící k vile najdete elegantní bazén, venkovní sprchu a stromy a květiny typické pro toto středozemní klima, dále také parkovací místa a barbecue. Vila je postavena v klasickém sardském stylu v bíle barvě a obložena kameny. Uvnitř najdete prostorný obývací pokoj s finským krbem, moderní kuchyni, 3 ložnice, 2 koupelny, spíž, a 2 verandy, ideální pro posezení a opalování. Nemovitost je vybavena klimatizací, bezpečnostním systémem a novým boilerem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247