Zpět na výpis

Exkluzivní vila na Sardinii s magickým výhledem na moře

3 1
ID: IT0704

Krásná vila v jižní Sardinii s bazénem a výhledem na moře

Čtěte více

13 433 400 Kč

510 000 €

455 926 £

605 081 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Sníte o trávení dovolené "ve svém" v krásné vile v nezkažené přírodě hned u moře? Pak tato exkluzivní vila s velkým bazénem v oblasti Muravera-Costa Rei v jihovýchodní Sardinii by mohla být přesně to, co hledáte. Tato samostatná vila s pozemkem o výměře cca 650m2 se nachází v jedinečné vyvýšené poloze a nabízí dechberoucí výhledy na pobřeží a naprosté soukromí a klid. V krásné udržované zahradě patřící k vile najdete elegantní bazén, venkovní sprchu a stromy a květiny typické pro toto středozemní klima, dále také parkovací místa a barbecue. Vila je postavena v klasickém sardském stylu v bíle barvě a obložena kameny. Uvnitř najdete prostorný obývací pokoj s finským krbem, moderní kuchyni, 3 ložnice, 2 koupelny, spíž, a 2 verandy, ideální pro posezení a opalování. Nemovitost je vybavena klimatizací, bezpečnostním systémem a novým boilerem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247