Zpět na výpis

Exkluzivní usedlost z 18. století v Tricase

4 1
ID: IT0859

Exkluzivní, plně klimatizovaná usedlost obrovské historické hodnoty s bazénem, zahradou a velkým pozemkem v lokalitě Depressa v obci Tricase...

Čtěte více

18 495 000 Kč

750 000 €

636 113 £

793 096 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nemovitost obrovské historické hodnoty - impozantní zemědělský komplex s holubníkovou věží z roku 1700 - se nachází v lokalitě Depressa v obci Tricase. Tricase leží na východní části pobřeží oblasti Basso Salento a nabízí nádherné výhledy na moře a na Tricase Porto, starobylou rybářskou vesnici s malou pláží a přístavem.

Budova se rozprostírá na ploše 150 m2 s přístavbou o rozloze asi 50 m2, která je určena k rekonstrukci. Hlavní část budovy tvoří velká obytná kuchyně se zděnou linkou a jídelnou, světlý obývací pokoj vytvořený v holubníkové věži, 4 velké ložnice, každá s vlastní koupelnou a samostatným vchodem z vnitřního dvora.

Součástí nemovitosti je i pergola, ze které je výhled na krásný bazén a zahradu s charakteristickou suchou kamennou zdí, která obklopuje celou usedlost. Zahrada je porostlá okrasnými rostlinami a nádherným anglickým trávníkem. Tato nemovitost je vybavena topením a klimatizací ve všech pokojích, včetně kuchyně. K nemovitosti náleží pozemek o celkové ploše 5000 m2.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247