Zpět na výpis

Exkluzivní střešní byty a apartmány na Costa del Sol

2-3 1 ano 400m
ID: SP0544

Krásné apartmány s terasou a nádherným výhledem na La Marina de Sotogrande v soukromém rezidenčním komplexu s bazénem a zahradou...

Čtěte více

10 129 100 Kč - 15 142 750 Kč

398 000 € - 595 000 €

336 035 £ - 502 364 £

461 799 $ - 690 378 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Sen o životě u moře. Tak by se dal nazvat nový rezidenční projekt, který nabízí k prodeji krásné apartmány, které je možné i propojit a vytvořit z nich tak dům se 4 nebo 5 ložnicemi. Střešní byty jsou opatřeny solárii, všechny apartmány mají terasy s nádherným výhledem na La Marina de Sotogrande. Projekt se skládá ze 2 budov a nachází se v soukromém uzavřeném komplexu s bazénem a zahradou. Celý rezidenční komplex je postaven v nautickém stylu hned vedle jachtařského klubu La Marina v Sotogrande. Apartmány jsou 2 nebo 3 ložnicové o rozměrech 104,3 m2 (2 ložnice) a 129 m2 (3 ložnice). Každý má 2 koupelny. Střešní byty mají rozlohu 127 m2 (2 ložnice) a 144,5 m2 (3 ložnice). I zde najdete 2 koupelny. Všechny jednotky jsou opatřeny terasou s krásným výhledem na přístav. Projekt má vysoce kvalitní konstrukční provedení v souladu s evropskými konstrukčními normami. Solární energie, tepelná a zvuková izolace a přirozený systém větrání znamenají, že budově bylo uděleno energetické osvědčení třídy B. V ceně je zahrnuta i soukromá garáž a skladovací prostor. Sotogrande je uznáván jako jedna z nejlepších destinací ve Španělsku pro golf, plachtění a jezdecké sporty a v okruhu 20 km najdete vše, co může jižní Andalusie nabídnout. Můžete si vychutnat různé jezdecké sporty, plachtění, tenis nebo pádlový tenis v privilegovaném prostředí, které díky strategickému umístění mezi Costa del Sol a Cádiz poskytuje soukromí a klid. Marina de Sotogrande se nachází pouhých pět minut od pláže a klubu Santa Maria Polo, který patří k jedinečným místům pro milovníky golfu a pola. Mezi 5 známých hřišť, která se nacházejí poblíž, patří i nádherný Valderrama, domov Ryder Cupu, Real Club de Sotogrande a Golf San Roque.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247