Zpět na výpis

Exkluzivní střešní byty a apartmány na Costa del Sol

2-3 1 ano 400m
ID: SP0544

Krásné apartmány s terasou a nádherným výhledem na La Marina de Sotogrande v soukromém rezidenčním komplexu s bazénem a zahradou...

Čtěte více

10 749 980 Kč - 16 070 950 Kč

398 000 € - 595 000 €

365 198 £ - 545 962 £

467 228 $ - 698 494 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Sen o životě u moře. Tak by se dal nazvat nový rezidenční projekt, který nabízí k prodeji krásné apartmány, které je možné i propojit a vytvořit z nich tak dům se 4 nebo 5 ložnicemi. Střešní byty jsou opatřeny solárii, všechny apartmány mají terasy s nádherným výhledem na La Marina de Sotogrande. Projekt se skládá ze 2 budov a nachází se v soukromém uzavřeném komplexu s bazénem a zahradou. Celý rezidenční komplex je postaven v nautickém stylu hned vedle jachtařského klubu La Marina v Sotogrande. Apartmány jsou 2 nebo 3 ložnicové o rozměrech 104,3 m2 (2 ložnice) a 129 m2 (3 ložnice). Každý má 2 koupelny. Střešní byty mají rozlohu 127 m2 (2 ložnice) a 144,5 m2 (3 ložnice). I zde najdete 2 koupelny. Všechny jednotky jsou opatřeny terasou s krásným výhledem na přístav. Projekt má vysoce kvalitní konstrukční provedení v souladu s evropskými konstrukčními normami. Solární energie, tepelná a zvuková izolace a přirozený systém větrání znamenají, že budově bylo uděleno energetické osvědčení třídy B. V ceně je zahrnuta i soukromá garáž a skladovací prostor. Sotogrande je uznáván jako jedna z nejlepších destinací ve Španělsku pro golf, plachtění a jezdecké sporty a v okruhu 20 km najdete vše, co může jižní Andalusie nabídnout. Můžete si vychutnat různé jezdecké sporty, plachtění, tenis nebo pádlový tenis v privilegovaném prostředí, které díky strategickému umístění mezi Costa del Sol a Cádiz poskytuje soukromí a klid. Marina de Sotogrande se nachází pouhých pět minut od pláže a klubu Santa Maria Polo, který patří k jedinečným místům pro milovníky golfu a pola. Mezi 5 známých hřišť, která se nacházejí poblíž, patří i nádherný Valderrama, domov Ryder Cupu, Real Club de Sotogrande a Golf San Roque.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247