Zpět na výpis

Exkluzivní střešní byt s nádherným výhledem na moře, Portovenere

3 ano 150m
ID: IT0509

Exkluzivní střešní byt s terasou s nádherným panoramatickým výhledem na moře, s terasovitou zahradou a pergolou, v proslulém letovisku Portovenere Liguria…

Čtěte více

15 321 250 Kč

595 000 €

521 220 £

664 754 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Je Vám nabízena vzácná příležitost ke koupi exkluzivního střešního bytu s terasou a zahradou, který se nalézá v jednom z nejmalebnějších rybářských městeček na proslulém ligurském pobřeží. Nemovitost je snadno dosažitelná jízdou autem a je nabízena ke koupi spolu se soukromým parkovacím místem, které se nachází ve společném dvoře. Součastní vlastníci provedli částečnou rekonstrukci a byt je teď připravený k nastěhování. Uvnitř se nachází pohodlný ubytovací prostor sestávající z prostorného a světlého obývacího pokoje s jídelnou odkud vedou dveře na terasu s dechberoucím výhledem na moře, a na krásnou terasovou zahradu s pergolou a úchvatným výhledem na pobřeží. Dalšími místnostmi jsou malá, ale plně vybavená kuchyně a tři ložnice, z nichž k jedné náleží vlastní koupelna a soukromá terasa. Venkovní prostor je velmi krásný a výjimečný. Najdeme zde prostornou slunečnou terasu s výhledem na moře a terasovitou zahradu, kterou částečně tvoří olivový háj a která je částečně oplocená. Nachází se zde také pergola, která je ideálním místem pro venkovní občerstvení, při kterém se můžete těšit nádherným výhledem na moře a ligurské pobřeží. Nemovitost je vybavena nezávislým plynovým vytápěním. Tato výjimečná nemovitost se nachází v jednom z nejmalebnějších rybářských městeček Portovenere na proslulém ligurském pobřeží. Nachází se pouhých 150 metrů vzdušnou čarou od moře a 400 metrů od městského centra, kde nalezneme obchody, skvělé restaurace a další zázemí. Z městečka je možné se vydat za návštěvou mnoha pamětihodností, a to autem nebo místní pravidelnou lodní dopravou. Město La Spezia je vzdálené jen 15 minut jízdy. I zde můžete najít mnoho obchodů, hotelů a dalšího zázemí včetně přístupu na dálnici a železniční stanice, která nabízí pravidelné spojení do hlavních italských měst. Nejbližší mezinárodní letiště je v Pise vzdálené 80 km, tedy od Portovenere asi 1 hodinu a 20 minut jízdy autem. Díky svému jedinečnému umístění je tato nemovitost ideální jak pro rekreace, tak pro celoroční bydlení.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247