Zpět na výpis

Exkluzivní penthouse s výhledem na moře, Calpe

3 1 ano
ID: SP0513

Exkluzivní půdní apartmán s výhledem na dominantu Calpe - na skálu Peñon de Ifach. Tento byt na prodej má 3 ložnice, zasklenou terasu s výhledem na moře...

Čtěte více

11 545 120 Kč

472 000 €

394 395 £

541 008 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Výjimečný penthouse o ploše 145 m² se nachází na úpatí známé skály Peñon de Ifach, s nádherným výhledem na moře, na samotnou skálu a na malebný přístav. Tento apartmán je výjimečný nejen svoji polohou, ale také dispozicí. Celkem nabízí tři ložnice, dvě koupelny s vanou, kuchyň se vstupem na terasu, kde je k dispozici gril, dále je zde obývací pokoj, velká zasklená terasa sloužící také jako jídelna. Z terasy si můžete vychutnávat neuvěřitelně kouzelné západy slunce. Apartmán je vybaven mimo jiné klimatizací a topením. K dispozici je společný bazén a parkovací místo v podzemní garáži. Velmi žádaná lokalita!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247