Zpět na výpis

Exkluzivní penthouse s výhledem na moře, Calpe

3 1 ano
ID: SP0513

Exkluzivní půdní apartmán s výhledem na dominantu Calpe - na skálu Peñon de Ifach. Tento byt na prodej má 3 ložnice, zasklenou terasu s výhledem na moře...

Čtěte více

12 614 200 Kč

472 000 €

431 004 £

558 521 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Výjimečný penthouse o ploše 145 m² se nachází na úpatí známé skály Peñon de Ifach, s nádherným výhledem na moře, na samotnou skálu a na malebný přístav. Tento apartmán je výjimečný nejen svoji polohou, ale také dispozicí. Celkem nabízí tři ložnice, dvě koupelny s vanou, kuchyň se vstupem na terasu, kde je k dispozici gril, dále je zde obývací pokoj, velká zasklená terasa sloužící také jako jídelna. Z terasy si můžete vychutnávat neuvěřitelně kouzelné západy slunce. Apartmán je vybaven mimo jiné klimatizací a topením. K dispozici je společný bazén a parkovací místo v podzemní garáži. Velmi žádaná lokalita!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247