Zpět na výpis

Exkluzivní, nově postavená vila

3 1 500m
ID: IT0911

Exkluzivní vila se soukromým bazénem a jen pár metrů od pláže se nachází v Budoni na Sardinii a vyniká svým přirozeným designem a atraktivitou...

Čtěte více

14 777 500 Kč

575 000 €

484 080 £

667 849 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato nově postavená vila se nachází v exkluzivní rezidenční čtvrti jen pár metrů od pláže a vyznačuje se nezaměnitelným středomořským stylem. V celé budově jsou použity jemné materiály, jako je elegantní žulový povrch či kámen ze Sardinie. Každý aspekt vily byl navržen dle jedinečného stylu a to tak, aby splynul design s okolním prostředím. Velká a světlá okna, která se otevírájí do velké terasy jsou toho dokonalým příkladem.

Ve vile se nachází velký obývací pokoj s otevřenou kuchyní, 3 ložnice, 3 koupelny, velká veranda, parkovací místo, zahrada o rozloze 500 m2, soukromý bazén, zásobárna vody a automatizovaný zavlažovací systém.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247