Zpět na výpis

Exkluzivní nádherná vila v Catanii

7 1 7 000m
ID: IT0283

Exkluzivní nemovitost jen 7 km od moře, možné přebudovat na hotel…

Čtěte více

41 176 000 Kč

1 600 000 €

1 382 859 £

1 779 660 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato exkluzivní krásná vila s úchvatným 180 ° výhledem na pobřeží Jónského moře, Taorminu, Sicílii, Kalábrii a Etnu. Nemovitost se nachází na kopci, na půl cesty mezi Catanií a Messinou. Pozemek je osázen ovocnými stromy, olivovníky, okrasnými a aromatickými rostlinami. Nemovitost se skládá z typické sicilské vily, se starými klenutými stropy a terasou o velikosti 170 m² a krásným altánkem s výhledem na moře, venkovními lavičkami atd. Jako materiály byly použity keramika a lávové kameny. K hlavní budově náleží další 2 samostatné vily, jedna se skládá ze 3 studií a další budova se skládá ze 4 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. V přízemí se nachází letní kuchyně a jídelna, venku pak bazén, zastřešený taneční sál, malý bar a místnost pro úklid. Objekt by bylo možné přeměnit i na hotel nebo jiné rekreační zařízení. Elektřina, telefon / internet, 2 zdroje pitné vody, 2 zdroje užitkové vody, nádrž na vodu o objemu 10.000m³. Nemovitost může být rozdělena na 2 objekty. Vzdálenost od dálnice Catania-Messina 4km, 15km od Taorminy, letiště v Catanii je vzdálené 42 km, stejně jako přístav v Messině.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247