Zpět na výpis

Exkluzivní lyžařské apartmány v Raurisu

ID: AT0148

Krásné luxusní apartmány v Raurisu umístěné přímo u lanovky v klidném údolí a přitom na dosah velkých lyžařských středisek jako je Zell am See/Kaprun...

Čtěte více

6 633 900 Kč - 15 233 400 Kč

243 000 € - 558 000 €

218 041 £ - 500 687 £

266 647 $ - 612 300 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento nový projekt krásných luxusních lyžařských apartmánů bude stát v půvabném rakouském městečku Rauris v bezprostřední blízkosti dalších známých resortů Zell am See/Kaprun, Bad Gastein a Hochkoenig. Přímo v Raurisu je 30 km sjezdovek. Místní údolí Raurisertal je opravdový přírodní ráj, ideální jak pro zimní, tak i letní dovolenou. Resort je také ideální pro běžkování, sáňkování nebo alpinismus. V létě oblast nadchne vyznavače pěší turistiky nebo cyklisty na horských kolech. Projekt bude stát přímo u lanovky a kousek od obchodů a restaurací. Bude zde bazén, wellness, herna pro děti, restaurace, obchod s lyžařským vybavením, lyžařská škola, fitness centrum nebo panoramatická terasa s okouzlujícím výhledem do krajiny. Byty budou luxusně vybaveny, každý je na prodej s nábytkovým balíčkem včetně vestavěných spotřebičů od renomovaných výrobců, parkovacím místem a úložným prostorem. Apartmány mají status turistické rezidence, a proto je povinné je pronajímat, nicméně výhodou je atraktivní investiční výnos. Vlastní užití majitelem je možné a jeho délka není přesně omezena. O pronájem se bude starat profesionální agentura a zajišťovat veškerý servis. Kupující neplatí provizi realitní agentuře!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247