Zpět na výpis

Exkluzivní investiční apartmány hned vedle lyžařského vleku

2
ID: AT0127

Jedinečná příležitost ke koupi investičních apartmánů umístěných hned vedle lanovky v Jochbergu v Kitzbühelských Alpách...

Čtěte více

24 175 125 Kč - 24 671 025 Kč

975 000 € - 995 000 €

811 573 £ - 828 220 £

1 056 467 $ - 1 078 138 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Poslední možnost k zakoupení jednoho z těchto úžasných lyžařských apartmánů, které se nachází pouhých 100 metrů od lanovky Wegstätt v údolí Jochbergu, jen 10 km od Kitzbühelu. Apartmány budou mít v této části Rakouska status "turistické rezidence", což představuje jedinečnou investiční příležitost! Tento zbrusu nový projekt by měl být dokončen v létě 2019. Lanovka Wagstätt poskytuje přímý přístup k rozlehlým Kitzbühelským Alpám s asi 185 km nádherných svahů. Jochberg se nachází pouhých 10 km od vyvýšeného Kitzbühelu v nadmořské výšce 924 metrů. Jedná se o světoznámé lyžařské středisko s vynikajícími terény. Městečko oplývá přátelskou atmosférou a v jeho okolí najdete spoustu atrakcí včetně přírodní sáňkařské dráhy v Trattenbachu, bruslení na Grander Wasser a pestrých běžeckých tratí. V létě je krajina ideální pro nordic walking, jízdu na horském kole a horskou turistiku. Na prodej jsou 2 luxusní apartmány, jeden v 1. patře a druhý v 2. patře. Oba jsou složeny z velkého obývacího pokoje, 2 ložnic, 2 koupelen a 4 (!) dvojitě exponovaných teras. Každý apartmán má dvojité parkovací místo v podzemí. Nemovitost má prvotřídní design. Je vybavena kvalitními dřevěnými podlahami, krásnými dřevěnými stropy, špičkovými spotřebiči, trojitými prosklenými okny a dalšími luxusními prvky, které zaujmou i velmi náročnou a rafinovanou klientelu. Díky statutu turistické rezidence, který je v této oblasti velmi vzácný, lze apartmány v době nepřítomnosti vlastníků pronajímat turistům. Ideální poloha apartmánů v této oblasti by měla přispět k atraktivnímu nájemnému. Jochberg je dostupný i z Čech. Z Prahy sem dojedete za 6 hodin. Letiště v Innsbrucku je vzdáleno jen 100 km, letiště v Mnichově 176 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247