Zpět na výpis

Exkluzivní investiční apartmány hned vedle lyžařského vleku

2
ID: AT0127

Jedinečná příležitost ke koupi investičních apartmánů umístěných hned vedle lanovky v Jochbergu v Kitzbühelských Alpách...

Čtěte více

25 242 750 Kč - 25 760 550 Kč

975 000 € - 995 000 €

840 892 £ - 858 142 £

1 170 651 $ - 1 194 664 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Poslední možnost k zakoupení jednoho z těchto úžasných lyžařských apartmánů, které se nachází pouhých 100 metrů od lanovky Wegstätt v údolí Jochbergu, jen 10 km od Kitzbühelu. Apartmány budou mít v této části Rakouska status "turistické rezidence", což představuje jedinečnou investiční příležitost! Tento zbrusu nový projekt by měl být dokončen v létě 2019. Lanovka Wagstätt poskytuje přímý přístup k rozlehlým Kitzbühelským Alpám s asi 185 km nádherných svahů. Jochberg se nachází pouhých 10 km od vyvýšeného Kitzbühelu v nadmořské výšce 924 metrů. Jedná se o světoznámé lyžařské středisko s vynikajícími terény. Městečko oplývá přátelskou atmosférou a v jeho okolí najdete spoustu atrakcí včetně přírodní sáňkařské dráhy v Trattenbachu, bruslení na Grander Wasser a pestrých běžeckých tratí. V létě je krajina ideální pro nordic walking, jízdu na horském kole a horskou turistiku. Na prodej jsou 2 luxusní apartmány, jeden v 1. patře a druhý v 2. patře. Oba jsou složeny z velkého obývacího pokoje, 2 ložnic, 2 koupelen a 4 (!) dvojitě exponovaných teras. Každý apartmán má dvojité parkovací místo v podzemí. Nemovitost má prvotřídní design. Je vybavena kvalitními dřevěnými podlahami, krásnými dřevěnými stropy, špičkovými spotřebiči, trojitými prosklenými okny a dalšími luxusními prvky, které zaujmou i velmi náročnou a rafinovanou klientelu. Díky statutu turistické rezidence, který je v této oblasti velmi vzácný, lze apartmány v době nepřítomnosti vlastníků pronajímat turistům. Ideální poloha apartmánů v této oblasti by měla přispět k atraktivnímu nájemnému. Jochberg je dostupný i z Čech. Z Prahy sem dojedete za 6 hodin. Letiště v Innsbrucku je vzdáleno jen 100 km, letiště v Mnichově 176 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247