Zpět na výpis

Exkluzivní domy 50 metrů od pláže na Mallorce, Camp de Mar

2-3 1 ano 50m
ID: SP0489

Nová výstavba exkluzivních řadových domů ve skvělé lokalitě jen 50 metrů od pláže v Camp de Mar na Mallorce…

Čtěte více

17 104 000 Kč

640 000 €

584 412 £

757 317 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto nové řadové domy se nacházejí v privilegované oblasti v Camp de Mar v Golf de Andratx. Jedná se o velmi kvalitně zpracovaný projekt ležící jen pár metrů od malebné pláže Camp de Mar, která je charakteristická teplou, čistou vodou. Hlavní město Palma de Mallorca je vzdálené pouze 30 km a na mezinárodní letiště se dostanete během 30 minut jízdy autem. Rezidence Camp de Mar se nachází v samém srdci Golf de Andratx, takže restaurace, kavárny a další služby budete mít po ruce. Domy se skládají ze 2 nebo 3 ložnic, obývacího pokoje s kuchyní a 2 koupelen. K dispozici majitelům jsou jak společné zahrady, tak velké, moderní bazény. Umístění rezidence přímo na golfovém hřišti ocení především milovníci tohoto sportu. Protože jsou domy ve fázi výstavby, může si budoucí majitel přizpůsobit apartmán vlastnímu vkusu. Termín dokončení rezidence je červen 2015. Ceny začínají od 377 000 EUR.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247